Oferty Blurt Market

Wszystkie
Oferty
Za darmo
Sztuka
Ręcznie robione
Usługi
Ubrania
Szukam
Projektowanie
NFT

(Ceny są automatycznie znajdowane w treści postów przez skrypt, czasam mogą być nieadekwatne)

Zaloguj się do któregoś z frontendów!

Jeśli już utworzyłeś konto pozostało ci jeszcze tylko wybrać frontend którego użyjesz do logowania.

Jest wiele frontendów hostowanych przez różnych witnessów. Zwiększa to bezpieczeństwo sieci. Jeśli doszło by do awarii któregoś z nich, zawsze możesz uzyskać dostęp do sieci za pomocą innej strony. Jednak po za bezpieczeństwem każdy z nich ma też unikalną filozofię jaką kieruje się twórca przy rozwoju swojej aplikacji. Poniższe pozycje to FE które wyświetlają wszystkie treści. Mogą być jednak takie, które wyświetlają tylko treści z danego tagu, bloga lub społeczności. Możliwości są tu nieograniczone.

Poniżej przedstawiam trzy najbardziej popularne strony:


blurt blog logo

Blurt.blog

To Strona tworzona przez Social Graph foundation, czyli zespół założycieli sieci. Przy rozwijaniu tego frontendu twórcy zmierzają nieco w stronę trendów metaverse. W portfelu użytkownik może stworzyć swój avatar 3d. Aplikacja jest pierwotnym frontendem, który powstał wraz z siecią i jest najdłużej rozwijany.


Przejdź na blurt blog
blurt latam pl logo

Wersja Frontendu Blurt Polskiej społeczności

Najważniejszym atutem strony rozwijanej pod tym adresem jest filozofia jaka przyświeca developerom. Główną ideą jest tu Wolność słowa i brak cenzury. Sieci Blockchain nie da się cenzurować ale to co wyświetlają poszczególne FE może być ograniczane dowolnie wg upodobań twórców danej aplikacj. Na tym front-endzie masz pewność że zobaczysz wszystkie treści jakie kiedykolwiek zapisano w łańcuchu bloków.


Przejdź do frontendu
beblurt logo

BeBlurt.com

To najnowoczesniejszy i najbardziej "bajerancki" Frontend rozwijany przez witnessa @nalexadre. Posiada on bardzo wiele przydatnych funkcji w tym statystyki w formie wykresów i inne przydatne narzędzia. Sam twórca na swoim blogu publikuje wiele ciekawych informacji na temat blurt także warto odwiedzić również jego profil. FE idealny dla fanów nowoczesnego designu.


Przejdź do beblurt.com
If you continue to use this site means you accept Terms and Conditions and Privacy Policy. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. Read terms and conditions