Automatyczne Dodawanie Publikacji z YouTube na Profil Blurt z Pomocą Crosspostera

Korzystaj z narzędzia, które ułatwia dodawanie Twoich filmów z YouTube na Twój profil Blurt! Oto krótka instrukcja, jak skonfigurować Crosspostera, aby automatycznie udostępniać Twoje treści na obu platformach.

Crosposter grafika

Zanim przystąpisz do konfiguracji Crosspostera, musisz zaktualizować opis pod ostatnim filmem na swoim kanale YouTube. Dodaj link do swojego profilu na Blurt w celu zweryfikowania, że kanał należy do Ciebie.

Wejdź na Stronę supportu google która pomoże ci znaleźć twój ID kanału. Po znalezieniu, skopiuj ID kanału z pola w ustawieniach.

Id kanalu YT

Po zalogowaniu na Crosspostera, przejdź do panelu użytkownika i dodaj swoją nazwę użytkownika, klucz posting key oraz skopiowane ID kanału YouTube. Zapisz wszystkie dane.

Przejdź na stronę Crospostera

Po poprawnej konfiguracji Crosspostera, Twój najnowszy film z YouTube automatycznie pojawi się na Twoim profilu Blurt. To potwierdzenie, że wszystko działa poprawnie

Teraz za każdym razem, gdy publikujesz coś na YouTube, pojawi się również na Twoim blogu na Blurt, zachowując ten sam opis, który umieściłeś na YouTube.

Jeśli nie masz jeszcze konta na Blurt, utwórz je. Instrukcje po polsku znajdziesz na naszej stronie tutaj. Postępuj zgodnie z instrukcjami rejestracyjnymi, a następnie użyj nowego konta do konfiguracji Crosspostera.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tego narzędzia! To świetna szansa, aby promować swoje filmy również u nas i otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za swoją pracę bez potrzeby ręcznego rozpowszechniania ich.

Podzielcie się tą informacją ze swoimi znajomymi i zachęćcie ich do wypróbowania tego rozwiązania. Zyskaj nową audiencję i zainteresowanie. Wspierajcie wspólnie swoje publikacje i znajdźcie kuratorów w sieci blurt któryz docenią waszą pracę.

Utwórz konto zupełnie za darmo

Obecnie istnieją dwie strony na których można zakładać konta i trzy metody. Możesz wybrać jedną z nich klikając w poniższe przyciski. Każda z nich preprowadzi cię przez proces tworzenia twojego konta którym będzeisz mógł się zalogowac do DOWOLNEGO frontendu i aplikacji stworzonej dla sieci Blurt.


BARDZO WAŻNE!! Zapisz hasło wygenerowane w trakcie tworenia konta w bezpiecznym miejscu przed naciśnięciem przycisku utwórz konto (więcej o kluczach i bezpieczeństwie znajdzeisz powyżej) . Nie ma sposobu na odzyskanie konta gdy stracisz klucz właściciela, dopóki nie wyznaczysz do tego zaufanej osoby ze społczeności.

Zaloguj się do któregoś z frontendów!

Jeśli już utworzyłeś konto pozostało ci jeszcze tylko wybrać frontend którego użyjesz do logowania.

Jest wiele frontendów hostowanych przez różnych witnessów. Zwiększa to bezpieczeństwo sieci. Jeśli doszło by do awarii któregoś z nich, zawsze możesz uzyskać dostęp do sieci za pomocą innej strony. Jednak po za bezpieczeństwem każdy z nich ma też unikalną filozofię jaką kieruje się twórca przy rozwoju swojej aplikacji. Poniższe pozycje to FE które wyświetlają wszystkie treści. Mogą być jednak takie, które wyświetlają tylko treści z danego tagu, bloga lub społeczności. Możliwości są tu nieograniczone.

Poniżej przedstawiam trzy najbardziej popularne strony:


blurt blog logo

Blurt.blog

To Strona tworzona przez Social Graph foundation, czyli zespół założycieli sieci. Przy rozwijaniu tego frontendu twórcy zmierzają nieco w stronę trendów metaverse. W portfelu użytkownik może stworzyć swój avatar 3d. Aplikacja jest pierwotnym frontendem, który powstał wraz z siecią i jest najdłużej rozwijany.


Przejdź na blurt blog
blurt latam pl logo

Wersja Frontendu Blurt Polskiej społeczności

Najważniejszym atutem strony rozwijanej pod tym adresem jest filozofia jaka przyświeca developerom. Główną ideą jest tu Wolność słowa i brak cenzury. Sieci Blockchain nie da się cenzurować ale to co wyświetlają poszczególne FE może być ograniczane dowolnie wg upodobań twórców danej aplikacj. Na tym front-endzie masz pewność że zobaczysz wszystkie treści jakie kiedykolwiek zapisano w łańcuchu bloków.


Przejdź do frontendu
beblurt logo

BeBlurt.com

To najnowoczesniejszy i najbardziej "bajerancki" Frontend rozwijany przez witnessa @nalexadre. Posiada on bardzo wiele przydatnych funkcji w tym statystyki w formie wykresów i inne przydatne narzędzia. Sam twórca na swoim blogu publikuje wiele ciekawych informacji na temat blurt także warto odwiedzić również jego profil. FE idealny dla fanów nowoczesnego designu.


Przejdź do beblurt.com